Tel: 774936156 | info@motozazitek.cz

NEJČASTĚJŠÍ

Otázky a odpovědi


Proč si pronajmout tuhle Italskou krásku?

Kdo by nechtěl zažít 214 koní pod prdelí, jak Vás žene vpřed. Neskutečný adrenalin na jedinečném motocyklu. Jedinečná možnost zážitku. Novinka roku 2018. Patří mezi nejlepší superbike. Pozice řidiče (možnost spolujezdce)

Vybavení jezdce či spolujezdce?

Je dobré mít sebou helmu a rukavice. V případě, že nebudete mít, nic se neděje. Máte možnost si zapůjčit helmu za 60 Kč a rukavice za 40 Kč. Oblečení na motocykl dle zvážení. Vybavení vlastní.

Proč s motocyklem nejezdíme na okruhu?

Je to z důvodu, že se na jízdu na okruhu nevztahuje pojistné krytí. Tím pádem by při nehodě musel klient krýt cenu celé motorky. Zatímco takto, je motorka při nehodě placena z pojistného.

Jak poznám, že jedu správně?

Jízda se koná na dané trati podle navigace, která je přímo na motocyklu. Handsfree sada, kterou máte v helmě Vám včas řekne, kdy odbočit. Takže se nemusíte bát ... neztratíte se.

Co když nemám řidičák na motorku, ale přesto chci ten pocit z jízdy zažít?

Nemáte řidičský průkaz na motocykl? Vůbec nevadí. Náš kvalifikovaný řidič vás proveze po dané trati. Cena 1.300 Kč komplet včetně paliva. Stačí se pevně držet a užít si krásny zvuk a jízdu s naším jezdcem.

Mohu si pořídit z jízdy videozáznam na památku?

Ano. Naopak by bez této možnosti motozážitek nebyl kompletní. Na motocyklu jsou 3 kamery, které budou snímat Vaši jízdu. Poté sestříháme video do cca 2-3 min záznamu s prostřihem a kombinací záběrů. Cena 399 Kč. Video Vám zašleme online.

Co všechno voucher obsahuje?

Instruktáž před jízdou Jízdu s Ducati Panigale V4 Palivo Voucher v tištěné podobě Fotografie s motocyklem

Co když bude pršet, nebo jízda nebude možná kvůli počasí?

V případě nepříznivého počasí je samozřejmá změna rezervace na další možný termín.

Jak udělám rezervaci na jízdu?

První jízdy na DUCATI Panigale V4 začnou 2. dubna 2018. Od 1. března 2018 si můžete rezervovat motozážitek buď online, zde na stránkách, nebo na telefonním čísle uvedeném na voucheru.

MOTOZÁŽITEK

JSEM TA NEJLEPŠÍ, SE KTEROU MŮŽEŠ BÝT